Show-Biz

Loris Karius dhe Diletta Leotta njoftojnë se po bëhen prindër për herë të parë

Portieri i Newcastle, Loris Karius dhe Diletta Leotta, janë në pritje të një fëmije së bashku.

Prezantuesja italiane, 31-vjeçare, njoftoi për lajmin me anë të një postimi në Instagram.

Ata njoftuan se së shpejti ‘do të bëhen tre’.

Foto: Instagram

Në videon e tyre duke u përqafuar dhe puthur thuhej: “Duhet t’ju themi diçka… por a e keni ditur këtë?”.

“Po shpërthejmë nga gëzimi. Së shpejti do të jemi tre”, vazhdon më tej shkrimi.

Diletta aktualisht mbulon Serinë A për DAZN, ndërsa Karius është në Newcastle.

Foto: Instagram

Lajmi për romancën e tyre u raportua fillimisht në tetor të vitit të kaluar.

Tabloidet ndërkombëtare thanë se gazetarja sportive ka nisur një lidhje me Loris, portierin që mbahet mend për gabimet e tij në finalen e Ligës së Kampionëve të vitit 2018.

Ai kujtohet veçanërisht nga tifozët e Liverpoolit, pasi thuajse ‘ia fali’ Real Madridit fitoren me gabimet e tij dhe u bë objekt talljeje dhe urrejtjeje te Redsat.

Që nga ajo kohë, karriera e tij shkoi drejt greminës dhe tifozët e futbollit e tallën për vite më pas për ato gabime. /Telegrafi/
Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button