Show-Biz

Prisni pak! Selena Gomez dhe Zayn Malik në lidhje dashurie? – Privé

Selena Gomez dhe Zayn Malik ndezën thashethemet për lidhje pasi dy këngëtarët dyshohet se u panë në atë që dukej të ishte një mbrëmje romantike në New York.

Një mikpritëse në një restorant të famshëm të Manhattan-it pa Gomez dhe Malik teksa hanin darkë së bashku të enjten mbrëma, në një video në TikTok dhe që atëherë është bërë virale.

“Askush nuk i vuri re ata përveç [zonjës]”, thotë Garcia për Page Six në telefon të premten, duke shtuar se restoranti është në Soho. “Ishte goxha publike, por … askush nuk kujdeset vërtet për njerëzit e famshëm në New York”.

Gomez dhe Malik, të dy 30-vjeç, dukej se nuk u interesuan t’i mbanin gjërat të ulëta në daljet e tyre të supozuara.

Dyshja dyshohet se po uleshin në tryezën e tyre, e cila ndodhej pikërisht në mes të restorantit të madh dhe të zhurmshëm në qendër të qytetit, na thuhet.

Zonja e shtëpisë pohoi se Gomez dhe Malik hynë në restorant “dorë për dore”.

Thashethemet romantike filluan të vërtiteshin kur vunë re se Malik së fundmi u bë një nga 403 milionë ndjekësit e Gomez në Instagram. Ai veçanërisht ndjek vetëm 18 persona për llogarinë e tij.


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button