Kosova

PSD-ja bën homazhe te “Dëshmorët e Kombit” në Gllogjan

Kryesia e Partisë Socialdemokrate (PSD), me rastin e shënimit të 25-vjetorit të Epopesë së Dukagjinit, ka bërë homazhe në Kompleksin Memorial “Dëshmorët e Kombit” në Gllogjan, raporton Ekonomia Online.

Homazhe ka bërë kryetari i kësaj partie, Dardan Molliqaj, nënkryetari Zgjim Hyseni, zëdhënësja Natyra Kuçi dhe sekretari organizativ, Nol Nushi.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS

The post PSD-ja bën homazhe te “Dëshmorët e Kombit” në Gllogjan appeared first on Klan Kosova.


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button