Kosova

Digjet një shtëpi në Prizren

Një person ka raportuar në polici, të premten rreth orës 11 e 30, se në rrethana të panjohura është përfshirë nga zjarri një shtëpi e pabanuar në fshatin Zhur të Prizrenit.

Njësitë relevante dhe zjarrfikësit kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe kanë shuar zjarrin.

Vlera e dëmit të shkaktuar nuk dihet.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

The post Digjet një shtëpi në Prizren appeared first on Klan Kosova.


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button