Shqiperia

Grabitet një shumë parash në kasafortën e një servisi në Librazhd – Abc News

schedule11:52 – 25 Mars, 2023

Foto ilustruese

Në policinë e Librazhdit është paraqitur shtetasi A.B, 40 vjeç, banues në Prrenjas, i cili ka kallëzuar se gjatë natës i kanë vjedhur kasafortën me një parash në servisin e tij.

Polici ka nisur punën për identifikimin dhe kapjen e autorit/ëve.

Njoftimi i policisë:

Në Komisariatin e Policisë Librazhd është paraqitur shtetasi A. B., 40 vjeç, banues në Prrenjas, i cili ka kallëzuar se gjatë natës i kanë vjedhur një shumë parash, në kasafortën e servisit të tij.

Vijon puna për dokumentimin e plotë të këtij rasti, identifikimin dhe kapjen e autorit/ëve. r.t/abcnews.al
Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button