Show-Biz

Kryetari i Skenderajt pret në takim Xhulin dhe Brunon – Privé

Kryetari i Skënderajt, Fadil Nura, sot ka pritur në takim Xhulin dhe Brunon, dy ish-banorët e Big Brother VIP Kosova.

Këtë e ka bërë të ditur vet Nura përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook, ku edhe i ka falënderuar të dy për vizitën, përcjell Klankosova.tv.

“Faleminderit për vizitën, Xhuli dhe Bruno”, ka shkruar Nura krahas një fotografie me dy ish-banorët e BBVK-së.


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button