Show-Biz

Rosalia zbuloi fejesën në mënyrën më të veçantë – Privé

Këngëtarja e njohur, Rosalia dhe reperi Rauw Alejandro do martohen! Lajmin e bukur, ato e ndanë sot në rrjet.

Artistja dhe Rauw publikuan bashkëpunimin e tyre të parë të përbashkët të quajtur ‘RR’, ku përfshijnë tre këngë të titulluara ‘Vampiros’ dhe ‘Promesa’ dhe ‘Beso’.

Çifti i ka zënë të gjithë në befasi, pasi kanë përdorur ‘Beso’ për të treguar se do të martohen pas disa vitesh bashkë.

Videoklipi i tyre i ri përfshin video më të shkurtra të Rosalia dhe Rauw Alejandro që shijojnë jetën së bashku dhe teksti mund të interpretohet si një letër dashurie.


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button