Show-Biz

Xhuli dhe Bruno vizitojnë kryetarin e Skenderajt, Fadil Nurën

Kryetari i Skenderajt, Fadil Nura, ka pritur në takim ditën e sotme (e shtunë) disa nga banorët e Big Brother VIP Kosova.

Ai priti në zyrën e tij modelen e njohur, Xhuli Nura si dhe këngëtarin Bruno Pollogati.

Nura ka shpërndarë një fotografi së bashku me dy banorët në rrjetin e tij social, Facebook, të cilët i ka falënderuar për vizitën.

“Faleminderit për vizitën, Xhuli dhe Bruno”, thuhet në postim.

Theksojmë që edicioni i parë i Big Brother VIP Kosova përfundoi pak javë më parë.

Foto: Instagram

Nga kjo garë fitues doli reperi nga Shqipëria, Arkimed Lushaj – Stresi, i cili qëndroi plot 103 ditë brenda.

Në finale ishin: Stresi, Vedat Bajrami, Xhuli Nura, Artan Thaçi dhe këngëtarja Mbresa Hajrullahu. /Telegrafi/
Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button