Kosova

150 raste aktive me COVID në Kosovë

Në Kosovë aktualisht janë 150 raste aktive me COVID-19.

Gjatë 24 orëve të kaluara janë regjistruar edhe 16 raste të reja, ndërkaq nuk është raportuar për ndonjë të vdekur nga ky virus.

Janë shëruar edhe 26 pacientë, derisa numri i përgjithshëm i të shëruarve ka arritur në 270 mijë e 285.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS

The post 150 raste aktive me COVID në Kosovë appeared first on Klan Kosova.


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button