Show-Biz

Angelina Jolie shijon një takim tre orësh me miliarderin David Mayer de Rothschild

Angelina Jolie kaloi tre orë duke biseduar me miliarderin David Mayer de Rothschild, ndërsa ishin në një takim dreke në Malibu, Kaliforni.

Në fotot e siguruara nga Page Six, ylli i “Maleficent”, 47-vjeçe, shihej duke buzëqeshur teksa dilte nga pika e famshme Nobu me 44-vjeçarin.

Për daljen, Jolie kishte veshur një fustan të zi elegant me prerje që i tregonin linjat trupore.

Foto: Backgrid

Ajo e kombinoi dukjen me një palë taka të zeza dhe syze dielli.

Ylli i “Girl, Interrupted” po shkonte drejt makinës së saj dhe i kishte vënë në ato momente flokët prapa.

Foto: Backgrid

Edhe Mayer de Rothschild, i cili është pjesë e familjes më të pasur në botë, është shfaqur në humor të mirë.

Ai u shfaq me pantallona blu, një bluzë gri, xhaketë dhe një palë atlete të zeza.

Foto: Backgrid

Takimi i tyre mund të kishte qenë i lidhur me punën, pasi nuk u tha specifikisht.

Mayer de Rothschild është një avokat i ambientalizmit dhe ka punuar si ambasador për Hyundai IONIQ.

Foto: Backgrid

Ndërkohë, Jolie punoi me refugjatët për 20 vjet si e dërguar speciale në Kombet e Bashkuara. /Telegrafi/

Foto: Backgrid
Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button