Show-Biz

Artani viziton varrin e babait bashkë me gruan dhe fëmijët – Privé

Kanë kaluar dy vjet prej kur Rasim Thaqi – Cima ka vdekur.

Kjo datë e rëndësishme sigurisht se nuk kaloi pa u përkujtuar nga familja.

Ish-banori i BBVIPKS, Artan Thaqi, djali tij, ka shkuar tek varri i humoristit të ndjerë bashkë me gruan e fëmijët.

Ai postoi disa fotografi në Instagram, poshtë të cilave ka shkruar se Cima ishte ngjyra më e bukur e shpirtit të tij./Prive.al


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button