Show-Biz

Horoskopi i dashurisë ka këto parashikime për ju – Privé

Dashuria është një motivues. Dashuria mund të lëvizë malet, dhe gjithashtu mund të na çojë në lot. Për horoskopin e dashurisë të dielën, 26 mars 2023, ne shohim një botë ku emocionet tona marrin gjallëri të re. Kur mendojmë për dashurinë, ne shpesh tregojmë Venusin, por Marsi është forca mashkullore lëvizëse pas dëshirës, ​​pasionit dhe epshit. Pra, kur ndryshon shenjat e zodiakut, është një punë e madhe. Për të zbuluar se çfarë ju pret sot, shikoni shenjën tuaj të Diellit, duke përfshirë shenjën tuaj të Hënës dhe Rritjes.

Çfarë rezervon horoskopi i sotëm i dashurisë për secilën shenjë të horoskopit të dielën, 26 mars 2023:

Dashi

Kanalizoni pasionin tuaj për romancën dhe dashurinë në jetën tuaj shtëpiake. Sot, puna në hapësirën tuaj personale mund t’ju duket qetësuese dhe e dobishme. Edhe nëse nuk mund t’i kryeni të gjitha, koha juaj e investuar në pjesën e përparme të shtëpisë mund t’ju japë një ndjenjë të fortë shpërblimi dhe ndihme.

Demi

Mundohuni të mos debatoni. Një gjilpërë mund të jetë në horizont sot dhe gjatë gjithë muajit ndërsa Marsi hyn në Gaforre. Mund të mos ju pëlqejë ana emocionale e një debati dhe të përpiqeni të shmangni vetë përfshirjen në të, por lufta për hir të argumentit për të fituar nuk është mënyra për të shkuar. Në vend të kësaj, mos harroni të merrni rrugën e lartë dhe të bëni gjënë tjetër më të mirë.

Binjakët

Shpenzimi i parave për dikë për ta fituar nuk është një mënyrë e mirë për të adresuar dashurinë dhe kujdesin tuaj për një person. Sot investoni me zemër, por mos harroni të jeni të gjerë dhe të kujdesshëm që të mos e teproni me atë që keni fituar.

Gaforrja

Sot, një periudhë egoizmi, ndryshe nga dhënia juaj e zakonshme, është e mundur. Me hyrjen e Marsit në shenjën tuaj të zodiakut, përgatituni për një ditë emocionale që është shëruese dhe paksa e trishtuar. Nuk është e lehtë të përpunosh emocione të vështira, por me pak kohë, do të filloni të ndiheni shumë më mirë.

Luani

E kaluara mund të sjellë kujtime të dhimbshme që ju çojnë në lot. Mund të jetë shëruese dhe frymëzuese që dikur keni qenë më i ri dhe e keni dashur dikë pa masë. Por sot, shërimi ka të bëjë me lëshimin dhe inkurajimin e vetes për të parë përtej gabimeve dhe për të përqafuar momentet pozitive.

Virgjëresha

Pasioni juaj për një mik mund të jetë një barrë në zemrën tuaj ndonjëherë. Ju mund të ndiheni fort për marrëdhënien e tyre aktuale dhe të keni shumë shqetësime për atë që po kalojnë. Thjesht duke i bërë të ditur se jeni aty kur mund të kenë nevojë për ju, mund të jetë mjaftueshëm për ju që të qëndroni të sigurt, por gjithashtu të inkurajoni mikun tuaj të ndryshojë pasi të jetë gati për ta bërë këtë.

Peshorja

Një lidhje që dikur ishte paksa romantike në punë i vjen fundi. Ju mund të ndiheni të sikletshme që duhet ta shihni këtë person kur shkoni në punë, por kjo mund të bëhet. Mund të kërkoni një transferim në vendin e punës më vonë ose të vazhdoni të bëni më të mirën dhe të vazhdoni përpara.

Akrepi

Besimi ndizet kur shihni gjëra që mendonit se ishin të pamundura. kur një ish vendos të kërkojë falje dhe të kërkojë një shans të dytë. ose kur jeni në gjendje të pajtoheni me një ish-partner; mrekullitë ndodhin çdo ditë. Pritini ata.

Shigjetari

Ju gjithmonë mund të dalloni kur diçka nuk është në rregull, kështu që kur ndjeni se tjetri juaj i rëndësishëm po vepron paksa në fshehtësi ose po fsheh diçka nga ju, përballuni me problemin për të parë se çfarë kanë për të thënë. Mund të arrini tek e vërteta më shpejt se sa mendoni, e cila mund të jetë e parëndësishme.

Bricjapi

Sot, një marrëdhënie kyçe që është në përleshje mund të shpërbëhet. Ju mund të keni ndjerë se ky moment do të ndodhte. Një pjesë e juaja mund të pyesë veten nëse duhet të ndaloni së provuari, por koha do t’ju tregojë se çfarë të bëni më pas. Jini të durueshëm me veten dhe situatën aktuale.

Ujori

Sot në lidhje mund të keni pak më shumë peshë se zakonisht. Është një gjë e bukur kur mund të punoni së bashku si ekip dhe të bëni gjëra që ndihmojnë njëri-tjetrin të arrijë qëllimet tuaja.

Peshqit

Sot kujdesuni për detajet e vogla të jetës. Mund të mos e kuptoni pamjen e madhe të karrierës së partnerit tuaj. Pra, dëgjoni më shumë për të eksploruar se si mendojnë ata dhe si mund të jeni në gjendje të nxirrni anën e tyre më të mirë në mënyrën tuaj.


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button