Show-Biz

Kaq e pati! Prishet miqësia e ish-banoreve të BBVK

E kaluara e ka dëshmuar që në formate reality, po aq, në mos më interesant se çka ka ndodhur para kamerave është ajo që pason përtej tyre.

Sezoni i parë i Big Brother VIP Kosova pati një vlug ngjarjesh që çuan në krijimin e miqësive e dashurive.

Ato janë duke kaluar testin jashtë.

E një prej këtyre miqësive duket të mos e ketë pasur jetën e gjatë.

Fjala është për shoqërinë mes Mbresës dhe Melisës të cilat duket të mos jenë shoqe të ngushta sikur brenda shtëpisë.

Detajet ua sjell materiali i mëposhtëm i rubrikës ‘E vërtetë, e pavërtetë’. /Prive.al

The post Kaq e pati! Prishet miqësia e ish-banoreve të BBVK appeared first on Privé – Faqja Zyrtare.


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button