Show-Biz

Kiara Tito largohet nga Big Brother VIP Albania

Kiara Tito është eliminuar në natën e sotme (e shtunë) nga Big Brother VIP Albania.

Ajo ishte në nominim me Olta Gixharin, gjersa ka lënë përfundimisht garën dhe çmimin e madh prej 100 mijë eurosh.

Moderatorja e njohur ka qëndruar plot 90 ditë brenda dhe përgjatë kësaj kohe i ka dhuruar shumë spektaklit.

Foto: Screenshot/Facebook

Prezantuesja e ka theksuar disa herë se BBVA për të ka qenë një eksperiencë e mrekullueshme për faktin se është njohur edhe me Luizin.

Bukuroshja që një kohë po shijon një lidhje dashurie me artistin shkodran, me të cilin herë pas here kanë pasur edhe debate.

Foto: Facebook

Atyre i është organizuar një dasmë brenda e madje kanë pasur edhe shumë momente të tjera të paharrueshme.

Largimi i Kiarës nga shtëpia e ka mërzitur më së shumti partnerin e saj, Luiz Ejllin. /Telegrafi/

Foto: Facebook
Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button