Show-Biz

“Ku je bre” vjen nga Majk dhe Young Zerka (VIDEO) – Privé

Ashtu siç kishin paralajmëruar, Majk dhe Young Zerka kanë publikuar bashkëpunimin muzikor.

“Ku je bre” titullohet kënga që solli në bashkëpunim të dy artistët.

Kënga e shkruar nga të dy artistët është publikuar në Youtube dhe më poshtë mund ta dëgjoni të plotë. Prive.al


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button