Show-Biz

Një lidhje e re dashurie – Harry Styles dhe Emily Ratajkowski shfaqen duke shkëmbyer puthje pasiononte rrugëve të Tokios

Harry Styles dhe Emily Ratajkowski u panë në fillim të kësaj jave së bashku në Tokio.

Fituesi i “Grammy” dhe modelja janë parë në disa momente intime duke shkëmbyer puthje me njëri-tjetrin në një video që publikoi DailyMail të shtunën.

Ratajkowski përkëdhelte faqen e Styles teksa putheshin pranë një furgoni argjendi gjatë një nate në Japoni, ku së fundmi ai performoi në disa koncerte në Ariake Arena si pjesë e turneut “Love on Tour”.

Styles, 29 vjeç, kishte veshur një pallto dhe pantallona të zeza dhe i kishte flokët të lidhura në një gjysmë bisht, ndërsa Ratajkowski, 31 vjeçe, ku shfaq me një xhaketë rozë mbi një bluzë dhe një fund të gjatë të zi.

Këngëtari i “As It Was” më parë ishte në lidhje me regjisoren dhe bashkë-kolegen e tij të “Don’t Worry Darling”, Olivia Wilde.

Foto: DailyMail

Page Six konfirmoi në nëntor të vitit 2022 se Styles dhe Wilde, 39 vjeçe, ishin ndarë pas gati dy vitesh së bashku.

Wilde ndan djalin Otis, 8 vjeç dhe vajzën Daisy, 6 vjeçe, me ish të fejuarin e saj, Jason Sudeikis.

Foto: DailyMail

Emily nga ana tjetër është akoma në mes të një divorci me Sebastian Bear-McClard, me të cilin ndan djalin dyvjeçar, Sebastian. /Telegrafi/

Foto: DailyMail
Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button