Show-Biz

Stresi ironizon pak me ish-banorët e BBVK – Privé

Stresi ka nisur koncertet e para pasi doli fitues nga Big Brother VIP Kosova.

Reperi së fundmi performoi në një klub nate në Tiranë ku edhe ironizoi pak me ish-banorët.

Ai u tha se ka respekt për të gjithë por në fund i priti dhe i përcolli vet.

Këtë Stresi e tha në skenë në mesin e shumë adhuruesve të tij të cilët edhe brohoritën shumë./Prive.al


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button