Kosova

Vetaksident në Vetërnik, lëndohet një person

Një person ka marrë lëndime trupore si pasojë e një vetaksidenti që ka ndodhur në Vetërnik.

Kështu bëri të ditur për Klankosova.tv zëdhënësja e policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti.

Ahmeti tha se i njëjti është dërguar për trajtimin e nevojshëm mjekësor.

“Policia ka nisur një hetim për zbardhjen e shkaqeve të këtij vetaksidenti”, tha Ahmeti.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button