Show-Biz

Dafina bashkon forcat me Cricket? (VIDEO) – Privé

Dafina Zeqiri s’ka të ndalur.

Artistja së shpejti sjell projekte të reja muzikore, dhe njëri ndër ta, vjen në bashkëpunim.

Ajo u ribashkua sërish me Cricket për këngën që quhet ‘Harroje’.

Videoja e mëposhtme ju sjell detajet./Prive.al


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button