Kosova

Hill me vizitë në Luginën e Preshevës, takohet me kryetarin e Bujanocit (VIDEO)

Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Serbi, Christopher Hill, ka shkuar për vizitë në Luginë të Preshevës.

Ai fillimisht shkoi në Bujanoc, ku u prit nga kryetari i këtij qyteti, Nagip Arifi.

Hill dhe Arifi tani janë duke e zhvilluar një takim, dhe më pas do të dalin në konferencë për media./Klankosova.tv


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button