Show-Biz

Jonida Maliqi rikthehet me këngë të re (VIDEO) – Privé

Pas një kohe të gjatë, Jonida Maliqi u rikthye me projekt të ri muzikor.

Ajo solli ‘Do apo nuk do’ me videoklip dhe muzika është goxha ritmike.

Tekstin e kësaj kënge e shkroi Rovena Dilo ndërkaq muzikën e punuan artistë të huaj./Prive.al


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button