Kosova

Para disa ditësh u kapën 4 kilogramë marihuanë, sot arrestohet një person në veri të Mitrovicës

Policia ka arritur ta arrestojë një person me inicialet I.R, në veri të Mitrovicës.

Ai ra në pranga nga Anti-Droga pas një aksioni të zhvilluar atje më 24 mars, ku ishin të konfiskuar 4 kilogramë marihuanë.

I dyshuari është dërguar në mbajtje për 48 orë.

“Si prova materiale Policia nga i dyshuari ka sekuestruar një automjet dhe një telefon, përderisa njësia e antidrogës së Mitrovicës veri janë duke kryer hetime relevante për rastin”, thuhet në njoftimin e policisë përcjell Klankosova.tv

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button