Show-Biz

Produksioni harron hapur mikrofonat – bëhet virale një video e Olta Gixharit në ‘dhomën e rrëfimit’

Tashmë syrit të publikut nuk mund t’i shpëtojë asnjë detaj në lidhje me ngjarjet apo veprimet që bëhen në Big Brother VIP Albania.

Ndonëse reagimet në rrjet janë të shumta, shpesh ka pasur aludime edhe për lojën e aktores Olta Gixhari brenda.

E së fundmi është bërë virale një video, ku në sfond dëgjohet zëri në ‘dhomën e rrëfimit’ dhe Olta.

Zëri që dëgjohet i thotë që të mendohet, gjersa Gixhari thotë se ka menduar po nuk ka asgjë.

Aktorja më tej pyetet nëse është e lumtur e kjo e fundit pohon që po, duke shtuar ‘se kur do bëhet publike’.

Zëri: Më duhet gjë tjetër. Mendohu pak.

Olta: Po, deri tani po. Po pas 2 javësh jepet fiks?

@bbvmoments #luizejlli #bbv #bbva #bbvipalbania #bbvip #bbv2 #bigbrothervip2 #tiktokalbania🇦🇱 #luizi #teamluiz #meluizin #big_brother #bigbrother #topchanel #oltagixhari #kiaratito #deamichelle #efidhedhes #ronaldosharka #olticurri ♬ original sound – bbv moments

Ndërkohë nuk dihet se cila ishte kërkesa e Oltës dhe se çfarë do të publikohet pas dy javëve.

Veç kësaj, gjatë spektakleve nuk janë diskutuar asnjëherë ofendimet dhe gjestet që ka bërë artistja, duke bërë kështu që të spekulohet për një ‘marrëveshje’ me produksionin. /Telegrafi/
Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button