Kosova

Vdiq në SHBA duke e shpëtuar një fëmijë, 40 vjeçari do të varroset në Kosovë

40-vjeçari Adem Qorri, nga Drenasi ka vdekur tragjikisht në Florida të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Ai humbi jetën derisa shpëtoi një fëmijë në det.

Sami Qorri, i cili është i afërm i të ndjerit deklaroi për Klankosova.tv se rasti po përjetohet rëndë nga familja.

“Lajmi na ka tronditur shumë. Ademi është djali i vetëm i kushëririt Halimit dhe tezës. Ai ka lënë pas vetës tre fëmijët dhe gruas”, tha Qorri.

Ai theksoi se varrimi i të ndjerit do të bëhet në Kosovë.

“Jemi duke pritur që t’i përfundojmë procedurat dhe varrimi do të bëhet këtu”, tha ai

Por, ai nuk bëri të ditur ditën e varrimit./ Klankosova.tv

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

SHBA: Si ndodhi ngjarja ku vdiq 40 vjeçari nga Drenica? – flasin familjarët

The post Vdiq në SHBA duke e shpëtuar një fëmijë, 40 vjeçari do të varroset në Kosovë appeared first on Klan Kosova.


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button