Shqiperia

VIDEO/ Erë e fortë dhe breshër, Vlora “pushtohet” nga moti i keq – Abc News

schedule16:58 – 27 Mars, 2023

I gjithë territori shqiptar në përgjithësi, pas disa ditësh të me diell dhe temperatura të larta është përfshirë ditën e sotme nga reshje shiu, herë herë me shtrëngata, breshër, erë dhe ulje temperaturash.

Një prej qyteteve më të prekura është Vlorë, ku së fundmi policia ka bërë apel për kujdes nga drejtuesit e mjeteve.

Qyteti bregdetar para pak minutash është përfshirë nga një reshje të dendura breshëri, që kanë zbardhur rrugët e  qytetit.r.t/abcnews.al

 

 
Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button