Show-Biz

Zbulohet bashkëpunimi mes tre artistëve shqiptarë – Privé

Ashtu sikurse vera e kaluar, edhe kjo verë si duket do ketë shumë bashkëpunime mes artistëve shqiptarë.

Tashmë u zbulua një super bashkëpunim mes tre artistëve shqiptarë.

Bëhet fjalë për Dafina Zeqirin, Klajdin dhe Brunon, të cilët kanë bashkuar forcat për projektin e ri muzikor, që me siguri do jetë një nga hitet e kësaj vere.

Ne mezi po presim, po ju? /Prive.al

 

 


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button