Kosova

Hoti: Nga “as asi, as ksi”, në “ksi me vetëmenaxhim”

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës Avdullah Hoti, e ka kritikuar sërish Lëvizjen Vetëvendosje rreth Planit evropian për normalizimin e raporteve Kosovë-Serbi.

Hoti tha se kjo parti i ka mashtruar qytetarët për Asociacionin dhe Demarkacionin.

Ish-kryeministri i Kosovës tha se qeveria aktuale ka pranuar që të shkojë përtej duke ardhur tek “vetëmenaxhimi”.

“Nga “as asi, as ksi”, në “ksi me vetëmenaxhim”, tha Hoti/ Klankosova.tv

The post Hoti: Nga “as asi, as ksi”, në “ksi me vetëmenaxhim” appeared first on Klan Kosova.


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button