Kosova

I thyhet vetura gazetares dhe shkrimtares Ilire Zajmi (FOTO)

Në lagjen “Dardania” në Lakrishte, sot gjatë ditës i është thyer xhami i veturës gazetares dhe shkrimtares Ilire Zajmi.

Rastin e ka bërë të ditur vetë Zajmi përmes Facebook-ut, ku ka postuar edhe një fotografi të veturës.

“Dikujt i pengoi vetura ime, e ia theu xhamin”, ka shkruar ajo.

Derisa ajo ka treguar që rastin e ka lajmëruar edhe në polici.

May be an image of car and outdoors

 

 


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button