Show-Biz

Video e rrallë e disa prej yjeve shqiptarë para 25 vjetësh – Privé

Një video e rrallë po qarkullon në TikTok e disa prej yjeve shqiptarë sot.

E realizuar para 25 vjetësh, në linkun që shihni më poshtë paraqiten Afërdita Paqarada, Dukagjin Lipa, Leonora Jakupi, Xuxi, grupi Marigona, dhe të tjerë.

Ata duken po njësoj veç se më të ri në moshë, duke vallëzuar e kënduar bashkë për Vitin e Ri.

Klikoni linkun më poshtë./Prive.al

 

https://vm.tiktok.com/ZMY4NH8BJ/


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button