Kosova

Vjosa Osmani: Forca Kosovë – Klan Kosova

Presidentja e vendit, Vjosa Osmani i ka uruar fat kombëtares së Kosovës ndaj Andorrës, në kuadër të ndeshjes së parë kualifikuese për Kampionatin Evropian.

“Forca Kosovë”, ka shkruar Osmani, transmeton Klankosova.tv.

Ndeshja mes Kosovës dhe Andorrës do të transmetohet në Klan Kosova dhe Artmotion.

May be an image of 6 people


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button