Kosova

Mot me vranësira të shpërndara dhe intervale me diell

Në Kosovë sot do të mbajë mot me vranësira të shpërndara dhe me intervale të gjata me diell.

Në njoftimin e Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës thuhet se temperaturat minimale do të bien në vlera të lehta negative.

Ndërsa maksimalet e ditës do të lëvizin rreth 10 gradë Celsius, transmeton Klankosova.tv.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS

The post Mot me vranësira të shpërndara dhe intervale me diell appeared first on Klan Kosova.


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button