Kosova

Një person sulmon policin në Prishtinë

Të martën ne rrugën “Fahri Fazliu” në Prishtinë një person e ka sulmuar një polic zyrtar.

Viktima dhe i dyshuari kanë pranuar tretman mjekësor dhe me vendim të prokurorit , rasti shkon në procedurë të rregullt, njofton Klan Kosova.

“Lëndime trupore ka pësuar viktima mashkull kosovar, pjesëtar i PK-së, i cili derisa ka qenë në kryerje të detyrës zyrtare,  gjatë legjitimit të një automjeti është sulmuar fizikisht nga i dyshuari mashkull  kosovar (pasagjer). Viktima dhe i dyshuari kanë pranuar tretman mjekësor, me vendim të prokurorit , rast në procedurë të rregullt”.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

klankosova.tv


Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button