Show-Biz

“Shëndet e mbarësi” – të famshmit shqiptarë urojnë Fitër Bajramin – Telegrafi

Me mbarimin e muajit të shenjtë të Ramazanit, sot (e premte) besimtarët e fesë islame po festojnë Fitër Bajramin.

Me rastin e kësaj feste figura të njohura nga muzika dhe arti në përgjithësi kanë shfrytëzuar rastin për t’i uruar familjarët, miqtë dhe fansat e tyre.

Artistë si Dafina Zeqiri, Ermal Fejzullahu, Capital T e shumë të tjerë përmes rrjeteve sociale kanë ndarë urimet në këtë ditë feste për myslimanët.

Më poshtë sjellim disa prej urimeve që të famshmit shqiptarë kanë bërë për këtë ditë:

Foto: Dafina Zeqiri/Instagram
Foto: Ermal Fejzullahu
Foto: Capital T/Instagram
Foto: Rina Balaj/Instagram
Foto: Yllka Gashi/Instagram
Foto: Arbenita Ismajli/Instagram
Foto: Blero/Instagram
Foto: Arta Bajrami/Instagram
Foto: Anxhelina Hadërgjonaj/Instagram
Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button