Lajme
  42 mins ago

  Përdhunim, kanosje dhe drogë, policia greke arreston 2 shqiptarë

  Policia greke ka vënë në pranga 2 shqiptarë, të akuzuar për vepra të ndryshme penale.…
  Lajme
  2 hours ago

  Tentuan të grabisnin një banesë, pranga 2 shqiptarëve në Itali

  Policia italiane ka arrestuar dy shtetas shqiptarë. Mediat italiane bëjnë me dije se shtetasit shqiptarë,…
  Lajme
  11 hours ago

  Ku ishe këto 5 vite”, i vuri flakën gruas, zbardhet ngjarja në Gjirokastër, çfarë deklaroi 72-vjeçari

  Zbardhet ngjarja e ndodhur ne fshatin Këllëz të Gjirokastrës, ku Panajot Janaqi 72 vjeç i…
  Lajme
  17 hours ago

  Operacioni ndërkombëtar “Shpirti”, Apeli lë në fuqi masën e GJKKO për të arrestuarit

  Gjykata e Posaçme e Apelit për Korrupsionin dhe Krimin e Organizuar ka lënë në fuqi…
  Lajme
  18 hours ago

  Goditi për vdekje kalimtarin, britanikët nuk e falin çiklistin shqiptar

  Një shqiptar në Angli, i cili një vit më parë përplasi për vdekje një të…
  Lajme
  19 hours ago

  Bisedimet për armë bërthamore, Rusia thirrje Britanisë dhe Francës

  Bisedimet për armë bërthamore, Rusia thirrje Britanisë dhe Francës LAJMIFUNDIT / 29 KORRIK 2021, 15:00…
  Lajme
  20 hours ago

  Festë madhështore për 60-vjetorin, Barac Obama ka bërë gati listën me të ftuarit VIP

  Barack Obama po planifikon një festë për 60 vjetorin e lindjes në rezidencën e tij…
  Lajme
  21 hours ago

  Qielli gri dhe ajri i ndotur/ Fieri nën ‘pushtetin’ e tymit nga djegia e mbetjeve

  Zjarrfikësit vazhdojnë punën për fikjen e zjarrit në fushën e mbetjeve në Mbrostar, ndërkohë që…
  Lajme
  22 hours ago

  Takimi në Shkup, Rama, Vuçiç e Zaev nënshkruajnë marrëveshjen trepalëshe

  Ditën e sotme, gjatë Forumit Rajonal Ekonomik, Shqipëria, Serbia dhe Maqedonia e Veriut, firmosën 3…
  Lajme
  22 hours ago

  Njohja e Kosovës, Vuçiç batuta me Ramën: Mbështes 100% çdo fjalë që ai thotë

  Gjatë forumit për bashkëpunim në Ballkanin Perëndimor dhe në konferencën për mediat, presidenti serb dhe…

  SHOW-BIZ

   Show-Biz
   1 day ago

   Fjolla Morina në burg, reagon për herë të parë bashkëshorti i saj: Do ta kalojmë këtë sprovë

   Ka reaguar për herë të parë për arrestimin e Fjolla Morinës, Fisnik Syla, bashkëshorti i saj. Përmes një postimi në…
   Show-Biz
   2 days ago

   Pushime në bregdetin shqiptar, Greg Rama publikon foton me Dua Lipën dhe babain e saj

   Dua Lipa prej disa ditësh po shijon pushimet në bregdetin shqiptar së bashku me të dashurin, Anwar Hadid, dhe familjen…
   Show-Biz
   3 days ago

   Jepet lajmi i bukur/ Marina Vjollca shtatzënë për herë të parë thuhet

   Pak kush e di, por prezantuesja Marina Vjollca më në fund ia ka dalë të mbesë shtatzënë. Themi ‘më në…
   Show-Biz
   5 days ago

   Këndon dhe vajton për Ledianën, Mevlani zbulon që ndan shtratin me dikë tjetër: Sot në mëngjes…

   Mevlani dhe Ledjana vijojnë të jenë në qendër të vëmendjes me marrëdhënien e tyre që ka patur pafund luhatje. Ndonëse…
   Back to top button