Show-Biz

Arrestohet në Kosovë Fjolla Morina

Pas muajsh në arrati, policia e Kosovës ka arritur të arrestojë këngëtaren Fjolla Morina. Lajmin e bënë me dije mediat kosovare, ku njoftojnë se Morina ra në pranga mëngjesin e sotëm.

Sipas tyre, këngëtarja është arrestuar në lokalin e saj në lagjen Emshir të kryeqytetit. Kujtojmë se gjyakata në Shqipëri dha dënimin për dy disa muaj më parë, ndërkohë që ajo u martua në Dubai. Ajo akuzohet për trafikim të armëve dhe municionit

Kujtojmë se këngëtarja u arrestua një vit më parë, pasi u kap me armë në makinën e saj, teksa ishte e shoqëruar me dy persona.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button